Najlepszy gabinet stomatologiczny

Najlepszy – czyli jaki?

Najlepszy to więcej, niż dobry, a nawet więcej, niż lepszy – to lepszy od wszystkich lepszych. 😉 Jaki jest najlepszy gabinet stomatologiczny? Tu odpowiedź nie jest taka prosta – jeden gabinet może być doskonały w jednej usłudze, a w innej przeciętny. Może oferować wiele świetnych usług, ale mieć średni sprzęt. Wreszcie może mieć świetnych specjalistów i dobre, nowoczesne wyposażenie, ale może w nim brakować życzliwości dla pacjenta i szczerego uśmiechu.

Co więcej, jakie cechy posiada dany gabinet, dowiadujemy się dopiero po osobistej wizycie, bo zarówno opisy w internecie, jak i relacje bliższych i dalszych znajomych w naszym przypadku nie muszą się potwierdzić. Ktoś mógł akurat trafić na lepszego specjalistę, milszą panią na recepcji, albo po prostu mieć inny problem.

Kiedy mamy już pewne doświadczenie, często wiemy, na co zwracać uwagę i co najbardziej  nas przekonuje do danego miejsca. Czy atmosfera czy estetyka otoczenia, czy czy fachowość obsługi (na tyle, na ile umiemy ją ocenić; zazwyczaj po paru tygodniach lub miesiącach się potwierdza – lub nie ;).

Jak poszukiwać najlepszego gabinetu stomatologicznego?

Niestety czasami, zanim uda nam się osiągnąć sukces, zdążymy na tych poszukiwaniach zjeść zęby – oby nie całkiem. 😉 Ale bywa i inaczej – czasem gabinet, dentysta z polecenia okazują się strzałem w dziesiątkę. Przystępując do poszukiwań musimy jednak być ostrożni – to, że komuś ktoś pomógł nie znaczy, że na pewno pomoże nam. Nie ma jednak co się załamywać na początku poszukiwań – w końcu nawet, jeśli nie znajdziemy najlepszego gabinetu stomatologicznego, może znajdziemy – po prostu – dobry? 🙂 A taki przecież powinien nam w zupełności wystarczyć. Dobra jakość usług, dobra, miła obsługa, dobry, specjalistyczny sprzęt – czegóż trzeba więcej? 

Zdrowia! Żeby nie trzeba było chodzić do dentysty częściej i na dłużej, niż zajmuje zwykła, rutynowa kontrola. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *